Ah ! Co to było za fantastyczne wesele ! Dzień rozpoczął się intensywnie od przygotowań Panny Młodej pod czujnym okiem profesjonalistów oraz druhenek, ponieważ to one odpowiedzialne były za nadzór nad detalami podczas przygotowań oraz sprawny przebieg uroczystości. Wesele z oryginalną, góralską muzyką, dzięki której goście bawili się oraz śpiewali do samego rana. Całość wydarzenia dopełnił pokaz sztucznych ogni zorganizowany w postaci niespodzianki dla Pary Młodej od rodziców. Srebrny – to zdecydowanie kolor przewodni wesela Pauli i Marcina. Jest on kolorem eleganckim, wyróżniającym się i dobrze idącym w parze z wieloma innymi barwami między innymi z bielą, która również znajdowała się na sali w postaci pobielanych, przecieranych palet oraz drewnianych belek. Srebro pojawiło się na papeterii ślubnej, w dodatkach do stylizacji Pary Młodej, w aranżacji stołów oraz na tablicy powitalnej gości. Wesele odbyło się w karczmie "Oberwanka" w Łostówce otoczonej lasami oraz górami a z ogrodu karczmy rozpościerał się widok na szczyty Beskidu Wyspowego.

paulina i marcin

Paula & Marcin

Miłość czuć było w powietrzu! Pierwszy taniec Pary Młodej zapierał dech w piersiach – niezwykle pomysłowy i nowatorski z elementami unoszenia. Ale na tym Paula i Marcin nie poprzestali, ponieważ w niespodziance dla swoich gości przygotowali dodatkowo jeden z tańców towarzyskich – jiva.

“Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakowych spojrzeń w oczy…” W. Szymborska

Podsumowanie

Życzymy wszystkiego najpiękniejszego dla Pauli i Marcina, aby ta miłość wokół nich kwitła co dnia oraz aby spełniali swoje wspólne marzenia i cele.